Červenec 2012


Evanna před studiem

26. července 2012 v 13:47 Fotky ze soukromí
Fotografie Evanny z 5. července před FM studiem v Dublinu. Evanna jě nádherně sladěná, mě osobně se moc líbí pásek a krásně kontrastní nalakované nehty k ostatnímu.


Film Monster Butler

14. července 2012 v 18:11 | M@ndy |  Ostatní
Hollywood Reporter hlásí, že se Evanna bude podílet na nezávislém filmu "Monster Butler", v hlavní roli Malcolm McDowell, Gary Oldman, Dominic Monaghan a Joanne Whalley.

Jde o film, který vypráví skutečný příběh Roye Fontaine Archibalda. Fontaine byl bisexuální zloděj šperků / podvodník / sériový vrah, a ve filmu - který se začne natáčet tento týden ve Skotsku - bude hovořit o jeho osobním sestupu do temnoty a jeho následné zajetí.
Evanna bude hrát Fionu Carrick-Smith, která je překvapená se zdánlivě vševědoucího komorníka. Viděí ho jako staršího a moudřejšího. Důvěřuje mu, svěřuje se se svými obavami o její nadcházející svatbě.


Rozhovor pro JustJared.com

14. července 2012 v 18:04 Rozhovory
Jaké je natáčení TV seriálu ve srovnání s vašimi dosavadními zkušenostmi?
Byla jsem vzrušená a nervózní, protože to byla první věc, kterou jsem od Harryho Pottera natáčela. Harry Potter byl mé dětství a to bylo něco, z čehož jsem byla nadšená. Chtěla jsem pracovat a poznat nové lidi.

Povězte mi o dei, kdy jste dostala svou roli Harryho Pottera a pak poslední den na place.
To bylo, když mi bylo 14. Bylo to v pondělí a tak jsem řekl mámě: "Musíme jít rovnou domů po škole." Hned jsme pak zkontrolovala můj telefon a nic, nic. Pak jsem šla do obchodu a tam mi volali !
A poslední den byl moc smutný, protože jsme všichni viděli že nastává podlení kapitola. Můj poslední den byl se skupinovou scénou. Neměla jsem žádný text ... Vzpomínám si, že to bylo jak nás Harry zase všechny vidí ja šťastný. Samotný konec byl, když jsem se šla rozloučit s producenty a režisérem Davidem Yatesem.

Vzala jsi si něco z natáčení?
Ne, neukradla jsem žádné rekvizity. Sbírala jsem všechny listy textů a vzala jsem si nápis od mých dveří, na kterém bylo mé jméno. Nebyla jsem příliš odvážná.

Jaký druh hudby posloucháte?
Miluji Michaela Jacksona. Také se mi líbí Aqualung, je to moje nejoblíbenější kapela.

Máte nějaké tajné koníčky?
Jógu ... Baví mě to. To mě drží v klidu. Mám ráda umění. Chodím do uměleckých galerií.

Kdo je váš oblíbený umělec?
Myslím, že Chagall. Jeho věci jsou tak k zamyšlení ...

New photoshoot

14. července 2012 v 17:50 Photoshooty
Je tu úžasný nový photoshoot pro JustJared.com, kde se také objevil rozhovor s Evannou o její roli v seriálu Sindibad a jak vlastně žije "po" filmech s HP.
zde v článku jsou fotky: